Konkurs na najpiękniejszą szopkę i kartkę bożonarodzeniową

2 stycznia 2024 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs na wykonanie szopek i kartek bożonarodzeniowych. Wśród wielu utalentowanych uczestników, wyłoniono prace, które zasłużyły na wyróżnienie i przechodzą teraz do etapu gminnego konkursu. Komisja konkursowa, w składzie: D. Lasota, B. Jankowska i R. Wolan, miała bardzo trudne zadanie wyboru zwycięskich prac spośród wielu kreatywnych i pięknych projektów. Przy wyłonieniu tych najlepszych komisja brała pod uwagę samodzielność wykonania pracy przez ucznia.
W kategorii szopek bożonarodzeniowych, uczestnicy zaprezentowali niezwykłe umiejętności artystyczne i wyobraźnię, tworząc unikalne i piękne dzieła.
Również w kategorii kartek świątecznych pojawiło się wielu utalentowanych wykonawców. Prace te wyróżniły się nie tylko estetyką i oryginalnością, ale także przekazem świątecznym.
Wyniki konkursu w kategorii szopki bożonarodzeniowe:
Miejsce I : Oskar Rabicki kl. 1c
Miejsce II: Paulina Karwaj kl. 7a
Miejsce III: Natalia Usyk kl. 1a
Wyniki konkursu w kategorii kartki bożonarodzeniowe:
Miejsce I : Karolina Solan kl. 4c
Miejsce II: Maja Zakrzewska kl. 5a
Miejsce III: Anna Stach kl. 6b
Jury chciało podkreślić wysoki poziom wszystkich zgłoszonych prac oraz trud wyboru zwycięzców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza tym, których prace awansowały do etapu gminnego.
Życzymy zwycięzcom powodzenia na kolejnych etapach i jesteśmy dumni, że mogą reprezentować naszą szkołę w szerszym konkursowym środowisku. Cieszymy się z zaangażowania uczniów w tworzenie świątecznej atmosfery poprzez sztukę. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom, rodzicom i innym osobom za wsparcie i zachętę dla naszych utalentowanych dzieci.

Podobne wpisy