Rekolekcje

Rekolekcje szkolne

W dniach 13-14 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbyły się rekolekcje szkolne, które poprowadził ks. Jakub Bartczak – kapłan pochodzący z Wrocławia, znany ze swojej pasji do rapowania oraz autor wielu piosenek o Bogu i wierze. Rekolekcje były okazją do pogłębienia naszej relacji z Panem, do refleksji nad sensem życia i naszym powołaniem, a także do wspólnej zabawy i śpiewu.

Ks. Kuba Bartczak opowiedział nam o swojej drodze do kapłaństwa, o tym jak odkrył swoją pasję do rapowania i jak połączył ją z ewangelizacją. Podzielił się też ze swoim świadectwem wiary i zachęcał nas do zaufania Bogu i szukania Jego woli w naszym życiu. Mogliśmy też usłyszeć jego utwory. Uczniowie i nauczyciele bawili się świetnie, śpiewali razem z księdzem i klaskali w rytm muzyki.

Rekolekcje były dla nas niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy ks. Kubie Bartczakowi za jego zaangażowanie, entuzjazm i radość, którą nam przekazał. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję spotkać się z księdzem i posłuchać jego piosenek na żywo.

Rekolekcje

Podobne wpisy